Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická MEDEA, s.r.o.

Přijímání uchazečů do vyšších ročníků (DVS)

Přijímání zájemců o postup do vyššího ročníku oboru Diplomovaná všeobecná sestra dle novelizovaného zákona č. 561/2004 Sb.

Zájemce o postup do vyšších ročníků přijímáme do denní i kombinované formy Diplomované všeobecné sestry. Podle toho, na kterou formu oboru se přihlásíte, bude i posuzována Vaše žádost o přijetí do vyššího ročníku.

Všechny žádosti budou posuzovány individuálně na základě oboru, prospěchu, délky a typu vykonané praxe, zaměstnání ve zdravotnictví a dalších. Rozhodnutí může předcházet přezkoušení formou rozdílové zkoušky z modulů, které určí ředitel školy. Forma a rozsah přezkoušení Vám budou sděleny dopředu. Přijímat lze do druhého a třetího ročníku studia dle rozsahu splněných modulů a odborné praxe.

Další  informace k záležitosti přijímání do vyšších ročníků naleznete ZDE.

 

KONTAKT POZICE TELEFON E-MAIL
Mgr. Lukáš Kindl Ředitel školy 775 554 635 lukas.kindl@skolamedea.cz

 

Komentáře nejsou povoleny.

  • Aktuální změny v rozvrhu

    Nenalezeny žádné nadcházející události.

© 2016-2022 SOUKROMÁ VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA ZDRAVOTNICKÁ MEDEA, S.R.O.