Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická MEDEA, s.r.o.

Přijímání do vyšších ročníků

PŘIJÍMÁNÍ DO VYŠŠÍCH ROČNÍKŮ JE UKONČENO

Do vyšších ročníků přijímáme studenty na základě předchozího zdravotnického vzdělání. Jste praktická sestra a máte zájem o zkrácené studium Diplomované všeobecné sestry? Máte neukončené VŠ nebo VOŠ studium některého ze zdravotnických oborů a rádi byste pokračovali na škole MEDEA?

Nevyplňujte prosím e-přihlášky do 1. ročníků, ale kontaktujte nás na níže uvedeném mailu.

Přijetí absolventů oboru Zdravotnický asistent / Praktická sestra do vyššího ročníku Diplomované všeobecné sestry je možné do 2. ročníku v denní formě a 3. ročníku v kombinované formě, a to na základě úspěšného složení písemné zkoušky.
Kapacita kombinované formy je momentálně naplněna.

KONTAKTPOZICETELEFONE-MAIL
Veronika KulíkováTajemnice školy775 266 778veronika.kulikova@skolamedea.cz

© 2016-2019 Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická MEDEA, s.r.o.