Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická MEDEA, s.r.o.

Přijímání do vyšších ročníků

Do vyšších ročníků přijímáme studenty na základě předchozího zdravotnického vzdělání. Jste praktická sestra a máte zájem o zkrácené studium Diplomované všeobecné sestry? Máte neukončené VŠ nebo VOŠ studium některého ze zdravotnických oborů a rádi byste pokračovali na škole MEDEA?

Před vyplněním e-přihlášky nás kontaktujte na níže uvedeném mailu, žádost o přijetí do vyššího ročníku vám zašleme.

Přijetí absolventů oboru Zdravotnický asistent / Praktická sestra do vyššího ročníku Diplomované všeobecné sestry je možné na základě úspěšného složení písemné zkoušky. Test pro přihlášené uchazeče se bude konat ve 2 termínech, uchazeč si vybere jeden z nich:

středa 17. června, 10:00
úterý 30. června, 14:00

Zároveň upozorňujeme, že testu musí předcházet fyzicky podaná žádost o přijetí do vyššího ročníku, a to nejpozději do 31. května 2020.

Přihlášené uchazeče prosím, aby nejpozději do pátku 5. června (e-mailem) oznámili, na který termín se hodlají dostavit. Kapacita jednoho termínu je 15 uchazečů, v případě jejího naplnění bude uchazeč přeřazen do druhého, případně bude sjednán termín individuální.

KONTAKTPOZICETELEFONE-MAIL
Veronika KulíkováTajemnice školy775 266 778veronika.kulikova@skolamedea.cz

© 2016-2019 Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická MEDEA, s.r.o.