Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická MEDEA, s.r.o.

Doplnění termínů klasifikace pro zkouškové období ZO 2015/16 – AKTUALIZACE

Informace o doplnění termínů klasifikace v rámci zkouškového období ZO 2015/16 pro kombinované studium.

Vážené studentky, vážení studenti,

ve vybraných předmětech byly vypsány doplňující termíny pro zkouškové období ZO 2015/16. Pokud pro některý z předmětů, v němž nemáte klasifikaci splněnu, další termín zveřejněn nebyl, obraťte se, prosím, co nejdříve přímo na dotyčného vyučujícího předmětu za účelem individuální dohody dodatečného termínu klasifikace.

Zůstává v platnosti, že pokud během zkouškového období, tj. nejpozději do 29. 1. 2016, nesplníte klasifikaci v určitém předmětu či předmětech, budete si muset v ředitelně školy podat žádost o prodloužení zkouškového období (zpoplatněnou dle příslušného ustanovení školního řádu).

Dále viz Školní a Klasifikační řád školy.

V případě dalších dotazů se na mě neváhejte obrátit.

Přejeme hodně štěstí při absolvování zbývajících zkoušek.

Komentáře nejsou povoleny.

  • Aktuální změny v rozvrhu

    Nenalezeny žádné nadcházející události.

© 2016-2022 SOUKROMÁ VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA ZDRAVOTNICKÁ MEDEA, S.R.O.