Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická MEDEA, s.r.o.

2. kolo přijímacího řízení – Diplomovaná všeobecná sestra – denní forma

Vážené uchazečky, vážení uchazeči,

dnes bylo zahájeno druhé kolo přijímacího řízení pro obor Diplomovaná všeobecná sestra v denní formě vzdělávání. Přijímací řízení nadále probíhá bez vstupních zkoušek, do naplnění kapacity třídy 26 studentů. Přihlášky můžete podávat v sekci Elektronická přihláška.

Zájemkyním a zájemcům o obor Diplomovaná všeobecná sestra v kombinované formě současně sdělujeme, že kapacita třídy v této formě studia byla naplněna. Pokud by během letních prázdnin došlo k uvolnění míst a přijímací řízení se znovu otevřelo, budeme Vás prostřednictvím našeho webu informovat.

Další informace naleznete v sekci Přijímací řízení. Odpovědi na dotazy ke studiu na naší škole najdete i na stránce Často kladené dotazy, případně nás kontaktujte na adrese studuj@skolamedea.cz.

V případě jakýchkoliv jiných dotazů se na nás samozřejmě neváhejte obrátit.

Komentáře nejsou povoleny.

  • Aktuální změny v rozvrhu

    Nenalezeny žádné nadcházející události.

© 2016-2022 SOUKROMÁ VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA ZDRAVOTNICKÁ MEDEA, S.R.O.