Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická MEDEA, s.r.o.

Zahájení přijímacího řízení

Vážené uchazečky, vážení uchazeči,

dnešním dnem bylo zahájeno první kolo přijímacího řízení pro školní rok 2024/25. Hlásit se můžete do studijních oborů Diplomovaná všeobecná sestra a Diplomovaný nutriční terapeut, v denní i kombinované formě. Přijímací řízení probíhá bez přijímacích zkoušek, do naplnění kapacit oborů. Máte-li o studium zájem, začněte prosím vyplněním příslušného formuláře v sekci E-formuláře.

Další informace naleznete v sekci Přijímací řízení. Odpovědi na dotazy ke studiu na naší škole najdete i na stránce Často kladené dotazy, případně nás kontaktujte na adrese studuj@skolamedea.cz.

Komentáře nejsou povoleny.

  • Aktuální změny v rozvrhu

    Nenalezeny žádné nadcházející události.

© 2016-2022 SOUKROMÁ VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA ZDRAVOTNICKÁ MEDEA, S.R.O.