Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická MEDEA, s.r.o.

Výsledky 1. kola přijímacího řízení pro školní rok 2024/25

Vážené uchazečky, vážení uchazeči,

dne 31. 5. 2024 skončilo 1. kolo přijímacího řízení ke studiu od školního roku 2024/25.

Výsledky přijímacího řízení pro studijní obor Diplomovaný nutriční terapeut (denní a kombinovaná forma) jsou již nyní zveřejněny na Úřední desce školy. Všichni přijatí uchazeči v následujících dnech obdrží poštou rozhodnutí spolu s dalšími relevantními informacemi. Zároveň vzhledem k nenaplnění kapacity tříd předpokládáme pro tento obor v průběhu června otevření 2. kola přijímacího řízení.

Výsledky přijímacího řízení pro studijní obor Diplomovaná všeobecná sestra (denní i kombinovaná forma), v rámci nějž byly kapacity tříd naplněny, budou na úřední desce zveřejněny po ukončení všech náležitostí správního řízení.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Komentáře nejsou povoleny.

  • Aktuální změny v rozvrhu

    Nenalezeny žádné nadcházející události.

© 2016-2022 SOUKROMÁ VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA ZDRAVOTNICKÁ MEDEA, S.R.O.