Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická MEDEA, s.r.o.

Vyhlášení 4. kola přijímacího řízení pro školní rok 2020/21

Milí uchazeči,

vzhledem k tomu, že nedošlo zcela k naplnění kapacity tříd a několik studijních míst ještě zbývá, vyhlašujeme otevření 4. kola přijímacího řízení ke studiu na SVOŠZ MEDEA s.r.o. Přihlášky ve 4. kole zasílejte nebo doručte na adresu školy nejpozději do 15. 9. 2020. Upozorňujeme, že stejně jako ve 3. kole je jednou z podmínek přijetí ke studiu fyzické doručení přihlášky (tedy poštou či osobně) do momentu naplnění kapacity třídy (viz záložka Přijímací řízení).

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

S pozdravem

Komentáře nejsou povoleny.

  • Aktuální změny v rozvrhu

    Nenalezeny žádné nadcházející události.

© 2016-2022 SOUKROMÁ VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA ZDRAVOTNICKÁ MEDEA, S.R.O.