Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická MEDEA, s.r.o.

Vyhlášení 3. kola přijímacího řízení pro školní rok 2016/17

Vážení uchazeči,

vzhledem k tomu, že v žádném z otevíraných oborů nedošlo k naplnění kapacity třídy, vyhlašujeme otevření 3. kola přijímacího řízení ke studiu na SVOŠZ MEDEA s.r.o. Přihlášky ve 3. kole zasílejte nebo doručte na adresu školy nejpozději do 31. 8. 2016. Upozorňujeme, že stejně jako v 1. a 2. kole je jednou z podmínek přijetí ke studiu fyzické doručení přihlášky (tedy poštou či osobně) do momentu naplnění kapacity třídy (viz záložka Přijímací řízení).

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

S pozdravem

 

Komentáře nejsou povoleny.

  • Aktuální změny v rozvrhu

    Nenalezeny žádné nadcházející události.

© 2016-2022 SOUKROMÁ VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA ZDRAVOTNICKÁ MEDEA, S.R.O.