Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická MEDEA, s.r.o.

VYHLÁŠENÍ 4. KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2016/17

Vážení uchazeči,

vyhlašujeme otevření 4. kola přijímacího řízení ke studiu na SVOŠZ MEDEA s.r.o. Vzhledem k proběhlému zápisu a odhlášení se několika studentů máme stále ještě volná místa ve všech oborech. Přihlášky ve 4. kole zasílejte nebo doručte na adresu školy nejpozději do pondělí 26. 9. 2016 včetně. Upozorňujeme, že stejně jako v předchozích kolech je jednou z podmínek přijetí ke studiu fyzické doručení přihlášky (tedy poštou či osobně) do momentu naplnění kapacity třídy (viz záložka Přijímací řízení).

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

S pozdravem

 

Komentáře nejsou povoleny.

  • Aktuální změny v rozvrhu

    Nenalezeny žádné nadcházející události.

© 2016-2022 SOUKROMÁ VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA ZDRAVOTNICKÁ MEDEA, S.R.O.