Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická MEDEA, s.r.o.

Vyhlášení 2. kola přijímacího řízení pro školní rok 2016/17

Vážení uchazeči,

vzhledem k tomu, že v žádném z otevíraných oborů nedošlo k naplnění kapacity třídy, vyhlašujeme otevření 2. kola přijímacího řízení ke studiu na SVOŠZ MEDEA s.r.o. Přihlášky v 2. kole zasílejte nebo doručte na adresu školy nejpozději do 31. 7. 2016. Upozorňujeme, že stejně jako v 1. kole je jednou z podmínek přijetí ke studiu fyzické doručení přihlášky (tedy poštou či osobně) do momentu naplnění kapacity třídy (viz záložka Přijímací řízení).

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

S pozdravem

 

Komentáře nejsou povoleny.

  • Aktuální změny v rozvrhu

    Nenalezeny žádné nadcházející události.

© 2016-2022 SOUKROMÁ VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA ZDRAVOTNICKÁ MEDEA, S.R.O.