Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická MEDEA, s.r.o.

Vyhlášení 2. kola přijímacího řízení pro školní rok 2017/18

Milí uchazeči,

vzhledem k tomu, že v žádném z otevíraných oborů nedošlo k naplnění kapacity třídy, vyhlašujeme otevření 2. kola přijímacího řízení ke studiu na SVOŠZ MEDEA s.r.o. Přihlášky v 2. kole zasílejte nebo doručte na adresu školy nejpozději do 26. 7. 2017. Upozorňujeme, že stejně jako v 1. kole je jednou z podmínek přijetí ke studiu fyzické doručení přihlášky (tedy poštou či osobně) do momentu naplnění kapacity třídy (viz záložka Přijímací řízení).

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

S pozdravem

Komentáře nejsou povoleny.

  • Aktuální změny v rozvrhu

    Nenalezeny žádné nadcházející události.

© 2016-2019 Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická MEDEA, s.r.o.