Očima absolventů

Andriy Holubyevabsolvent oboru všeobecná sestra

Cílem mého studia ve škole MEDEA bylo prohloubit své dosavadní zdravotnické vzdělání a zároveň absolvovat dané studium v českém jazyce. Nejlepší vzpomínky mám z praxe na odděleních intenzivní péče a z odborných soustředění. V současné době pracuji ve VFN na Klinice anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny. Studium mi dalo nové vědomosti, které na dané pracovní pozici dennodenně uplatňuji.

Tomáš Kekrtabsolvent oborů všeobecná sestra

MEDEA mi dala během spousty praxí kromě zkušeností i velkou škálu kontaktů v různých zdravotnických institucích. Vždy se šlo s vedením školy i s kantory domluvit téměř na čemkoli. Ze studia si jasně jako nejzáživnější vybavuji hodiny urgentní medicíny, kdy jsme si kromě teorie také velmi často zkoušeli praktické postupy. Mezi nejlepší zážitky rozhodně patří soustředění s vodní záchrannou službou a účast na cvičení Rozkoš Rescue a Pražská 155.

Ivana Veškrnováabsolventka oboru nutriční terapeut

Studium oboru nutriční terapeut pro mě bylo jasnou volbou - věděla jsem, že chci tento obor nejen vystudovat, ale také v něm po studiu aktivně fungovat. Ve volbě konkrétní školy jsem ale tak jasno neměla, nicméně nakonec padla volba na MEDEU. Vyhrál nejen jejich profesionální, ale zároveň individuální a lidský přístup. Studium jednoduché nebylo, za což jsem zpětně ráda, protože všechny nabyté vědomosti a zkušenosti nyní uplatňuji ve své praxi. Funguji jako nestátní zdravotnické zařízení Středočeského kraje a mám ordinaci nutričního terapeuta v Benátkách nad Jizerou.